Zagrebački holding HrvatskiEnglishMapa weba
 

Predavanja, radionice i mini seminari - mala dvorana

 
15. 10. 2014. - SRIJEDA17:00 sati
Disanjem do sreće
Katarina Bolfek, Umijeće življenja

18:00 sati 
GDV kamera
Neven Goršić

16. 10. 2014. - ČETVRTAK12:00 sati 
Upoznajte svog anđela čuvara
Adela Franceković Sribebica


15:00 sati  
Kako otpustiti stres
Snježana Gottstein

16:00 sati
Yoga i astrologija kao alati osobnog razvoja
Senka Ljubić

17:00 sati  
SHIATSU - poticaj za kvalitetniji život
MAKRONOVA - predavanje i prezentacija programa Međunarodne Shiatsu škole

19:00 sati  
Osnove primjene radiestezije
Tihomil Hamilton

17. 10. 2014. - PETAK12:00 sati  
Tehnologije razvoja svijesti po učenju Dr Grigori Grabovoi
Sanja Milanović

13:00 sati  
Karmičke veze
Adela Franceković Sribebica

15:00 sati  
Kako privući novac
Rada Čanak

16:00 sati
Ljekovite gljive
Dr Andrej Gregori i Anže Juvan, MycoMedica

KrONOPLJA - radionice

17:00 sati
Mjesto i uloga konoplje u poljoprivredi
prof.dr.sc. Ivica Kisić, Agronomski fakultet

18:30 sati
Nutritivna i kozmetička vrijednost ulja sjemenki industrijske konoplje
dr. sc. Marinko Petrović, Prehrambeno-biotehnološki fakultet

18. 10. 2014. - SUBOTA
KrONOPLJA - radionice

10:00 sati
Tehnološki aspekti proizvodnje konoplje
Hrvoje Horvat, dr. vet. med.

11:30 sati
Konoplja kao gradivo i energent u zgradarstvu
prof. Ljubomir Miščević, dipl.ing.arh

13:00 sati  
Bio-dinamički vinograd i upotreba prirodnih tvari + Uporaba prirodnog minerala zeolita u svakodnevnom životu
Radovan Šuman, Biofarmer

14:00 sati
Napredni pristupi u odgoju hiperaktivne djece
Danilo Satirov, Mavrični bojevniki

15:00 sati
Kako oprostiti? - vodič kroz tehniku opraštanja
Ivan Modrušan

KrONOPLJA - radionice

16:00 sati
Uporaba medicinske konoplje - Medical Cannabis
Mr. Tjalling Erkelens, Bedrocan

17:30 sati  
OPG: Hrana i lijek - zdrava hrana, zdrav čovjek
prof.dr.sc. Valerije Vrček

19:00 sati  
Atlas Energetics
Jurica Manestar

19. 10. 2014. - NEDJELJA12:00 sati
Sirova prehrana i svježi sokovi u prevenciji bolesti
Siniša Pavičić, Biodar

13:00 sati  
Dah, Voda, Zvuk - radionica tehnike disanja
Katarina Bolfek, Umijeće življenja

14:00 sati  
Novac i ja
Adela Franceković Sribebica

16:00 sati  
Udruga IRIS SWE - rad i program
Jasmin Novak

17:30 sati
Uvod u tehniku Access Bars
Snježana Gottstein i Rada Čanak