Konferencije, seminari, prezentacije
20.10.2017. (Petak)

VELIKA DVORANA U PAVILJONU 5

10:00 sati MEDENI DORUČAK - pozivnica
Ministarstvo poljoprivrede RHHrvatska poljoprivredna agencija u suradnji s Hrvatskim pčelarskim savezom
11:00 sati SAJMOVI ZDRAVOG ŽIVLJENJA
Svečano otvorenje
14:00 sati HUPED - 12. kongres o suradnji klasične i nekonvencionalne medicine
EDUKACIJA I OSPOSOBLJAVANJE TERAPEUTA I ISCJELITELJA 
prof.dr.sc.prim. Darko Ropac
prof.dr.prim. Ljubomir Radovančević
dr. Vesna Lecher Švarc
prof. Slavica Kraljević
dr.sc. Egidio Čepulić, dr.med.
Sanja Pozaić, dr.med.vet.
dr. Robert Lon Johnson, D.C.
dr.sc.prim. Mihovil Pintarić, dr.med.
Zhu Niaojin, dr. akupunkture
Alma Marukić-Čalić, dr.med.vet.
15:00 sati HOLISTIČKO ISCJELJIVANJE, Miloš Dragić
18:00 sati HRAMOVI ČOVJEČANSTVA
Camaleonte Oleandro, Damanhur

MALA DVORANA - Galerija paviljona 5

15:00 sati BUDUĆNOST EKOLOŠKE PROIZVODNJE U REPUBLICI HRVATSKOJ
 dr.sc. Željko Herner, Odjel za ekološku i integriranu poljoprivredu, Ministarstvo poljoprivrede 
17:00 sati PARALELNE REALNOSTI, Dijana Jurić
17:45 sati PROMIJENITE VIBRACIJU - promijenite život &
ŠTO JE ZAPRAVO ZAKON PRIVLAČENJA i zašto za mnoge ne radi
Dijana Jurić
18:30 sati 30  ŠTO JE CBD ULJE?
Bojan Šmic, Autentik 
19:30 sati EUTAPTIKA - FasterEFT
kako do trajnog emocionalnog i tjelesnog zdravlja, koristeći veličanstvene sposobnosti uma da se transformira i iscijeli
Vedrana Meštrović, mr.sci.

PREZENTACIJE I NASTUPI  - otvorena pozornica u paviljonu 5

09:30 sati MEDENI DORUČAK - edukacija djece
 Ministarstvo poljoprivrede RH, Hrvatska poljoprivredna agencija u suradnji s Hrvatskim pčelarskim savezom 
16:00 sati PROBIOTICI, Gordana Vučić, Arka Naša
17:00 sati DIJAGNOSTIKA I ISCJELJIVANJE VISKOM, Dan Šercar, Angels centar HTA 
18:30 sati PRIRODNI ENZIMI - čuvar doma i okoliša, Davor Jelisić, Arka Naša

RADIONICE ZDRAVE HRANE I PRIRODNE KOZMETIKE - paviljon 5

15:00 sati IZRADA PROTEINSKOG MASLACA, Krunoslav Čabraja, Arka Naša
16:00 sati IZRADA SIROVIH KOLAČA, Mira Golčić, Arka Naša
17:00 sati NAMAZI, Martina Gilja, Nutri Kulti
18:00 sati ZDRAVI SOKOVI I DESTILIRANA VODA, VerVita
19:00 sati SLATKE STRASTI by MIHAELA, Mihaela Devescov

MEDITACIJA, ZVUČNE KUPKE, JOGA  - dvorana Brijuni

14:00 sati JAPA RADIONICA, Vedran Maračić
16:00 sati AURA CLEANSING MEDITATION, Jadranka Pešt, dr. med.
17:00 sati KUNDALINI JOGA, Prema Vama
18:30 sati GONG ZVUČNA KUPKA, Prema Vama


 

21.10.2017. (Subota)

VELIKA DVORANA U PAVILJONU 5

  Stručna predavanja o tehnologiji pčelarenja i tretiranju pčela protiv bolesti
09:30 sati PČELARSTVO ŠIROM SVIJETA I VAŽNOST PČELA U SVIJETU, Boštjan Noč
10:00 sati Stručni skup: "O tehnologiji pčelarenja, tretiranju pčela protiv bolesti"
Organizator: Hrvatski pčelarski savez 
10:30 sati PROBLEMI U HRANIDBI PČELA, Boris Bučar
11:15 sati DEKLARIRANJE I ISPITIVANJE KVALITETE MEDA, Dario Lasić
12:00 sati SUVREMENA TEHNOLOGIJA PČELARENJA U IZMIJENJENIM AGRO-EKOLOŠKIM UVJETIMA, Rodoljub Živadinović
13:00 sati IZAZOVI U SUVREMENOM PČELARENJU, Zlatko Tomljanović
Organizator: Hrvatski pčelarski savez 
14:00 sati PSIHODELICI U HRVATSKOJ & KALEIDOSKOP, Ratko Martinović
15:30 sati Subota popodne na rubu znanosti - Krešimir Mišak i gosti:
 MAJANSKI KALENDAR, Vesna Šantak
 VEDSKI AKSIOMATSKI PRINCIPI - ključ efikasnosti Teslinih torzionih polja i tajanstvenih moći piramida, Goran Marjanović
 PIRAMIDE U VISOKOM - istraživanja koja potvrđuju status i postojanje, Semir Osmanagić
 TUNELI RAVNE - medicinska studija o utjecaju na zdravlje ljudi, Emina Karamehić
 PRIMJENA GDV KAMERE - istraživanje aure i arheoloških lokaliteta, Konstantin Korotkov

MALA DVORANA - galerija paviljona 5

10:30 sati HRANA i/ili LIJEK & FITO AKADEMIJA
Gordan Masnjak, Udruga Kronoplja
14:00 sati BIODINAMIKA - širenje biodinamičke poljoprivrede kroz rad Centra dr. Rudolfa Steinera
Mr.sc. Dijana Posavec,
HUMUS - osnova za život, Amalka Vukelić, dipl.ing.agr.
16:00 sati MIND MANAGEMENT - kako vladati svojim umom, Swami Jyothirmayah, The Art of Living 
17:00 sati AYURVEDSKI DNEVNI RITUALI
Tanja Kraljić Strgačić, Tanja Salvia offiicinalis
18:00 sati KAD SE SPOJE NEBO I ZEMLJA, Miroslav Skender
19:00 sati TEHNIKAMA DISANJA DO ISCJELJENJA
Katarina Bolfek, Shakti centar  

PREZENTACIJE I NASTUPI - otvorena pozornica u paviljonu 5

10:00 sati VJEŽBAJ S NAMA - pokreni BARSE i promijeni život, Snježana Gottstein i Nada Žabčić
11:00 sati YI JING, Siniša Jurica, Udruga Dobro društvo
12:00 sati MISTIKA REINKARNACIJE I KARME, Vedran Maračić 
13:00 sati IZABERI LJEPOTU, ALI I ZDRAVLJE, Žana i Emanuel Červar, Istraorganic
14:00 sati UTJECAJ ŠTETNIH ZRAČENJA na ljudski organizam i mogućnosti zaštite, Gordana Draganić
15:00 sati OMCHANTING - meditacije pjevanje (nastavak u dvorani Brijuni), Bhakti Marga Hrvatska
15:30 sati VRIJEME ZA MENE - crtanje Mandala, Emina Kovač, Udruga Dobro društvo
17:00 sati INTUITIVNO PREDVIĐANJE BUDUĆNOSTI putem karata, Željka Tokić i Dan Šercar, Angels centar HTA
18:00 sati SVE ŠTO NIJE PRIRODNA I ORGANSKA KOZMETIKA, Ivana Loina, Mirati 
18:40 sati REVOLUCIONARNA BEMER TERAPIJA - najjednostavniji i najbolji način poboljšanja mikrocirkulacije, Dinko Bilić
19:20 sati RADIESTEZIJA kao metoda zaštite ljudskog zdravlja i prevencije bolesti, Tihomil Hamilton
20:30 sati TRIBAL JAM ORCHESTRA

RADIONICE ZDRAVE HRANE I PRIRODNE KOZMETIKE - paviljon 5

13:00 sati ZELENI SOKOVI, POST I HRANA NOVOG DOBA
- degustacija • poklon sretnom posjetitelju - knjiga Snaga zelenih sokova
Jelena Tomašević & VerVita
14:00 sati ZDRAVA PASTA, Mirjana Koprek, Udruga Nebadoni
15:00 sati people2people u Zdravom pinklecu GHEE i KIKIRIKI MASLAC a la BERNA i ANA
Ana Balić & Berna Storjak
15:30 sati JESENSKI LIBIDO BOOST, Mario Valentić, Enzita
16:30 sati MEDNA KOZMETIKA PROTIV BORA, Mary Novosel, Mary's Sweets
17:30 sati DOBROBITI CIJEĐENIH I GUSTIH SOKOVA
Sandra Kolonić, prof., Gaia Nova

MEDITACIJA, ZVUČNE KUPKE, JOGA - dvorana Brijuni

10:00 sati Radionica pjevanja ORPHEUS - ŠKOLA ZA OTKRIVANJE GLASA, Baldo Mikulić
11:30 sati BHAJANI, Ljerka Kvaternik, Međunarodno društvo za svjesnost Krišne
13:30 sati KUNDALINI JOGA i SVETA GEOMETRIJA, Emina Kurtagić
15:30 sati OMCHANTING - meditacija i pjevanje Dunja Kosanović, Bhakti Marga Hrvatska
17:00 sati GONG ZVUČNA KUPKA, Prema Vama
18:30 sati KUNDALINI JOGA, Prema Vama
22:30 sati 30  GONG PUJA, Prema Vama & suradnici

KONFERENCIJSKI PROGRAM - kongresni centar - dvorana Cres

11:00 - 17:00 sati 2. kongres APITERAPIJA - OČUVANJE ZDRAVLJA PČELINJIM PROIZVODIMA
Stručni skup u organizaciji Hrvatskog apiterapijskog društva - bodovanje Hrvatske liječničke komore
Moderator dr.sc. Gordana Hegić, predsjednica Hrvatskog apiterapijskog društva
22.10.2017. (Nedjelja)

VELIKA DVORANA U PAVILJONU 5

09:30 sati HOLISTIČKO ISCJELJIVANJE, Miloš Dragić
11:00 sati DJELOTVORNA ŽIVOTONOSNA SVIJEST
teleportalno pobuđivanje stvaranja potencijala podataka karticama svemoći MS, Stjepan Brezović
12:00 sati BUĐENJE U SVOJU DUHOVNU STVARNOST - otkrivanje slobode i istine, Ivan Bavčević
13:30 sati BUDWIG PROTOKOL - detoksikacija duše i tijela, dr. Katarina Badawi, Poliklinika Badawi 
14:30 sati SAZNAJTE KAKO JE SVE MOGUĆE, Vera Čudina 
16:00 sati Čuda u suvremenim znanstvenim istraživanjima
TESLA METAMORFOZA - ZA LIJEČENJE I EVOLUCIJU, Anja Petrović 
18:00 sati HIPNOZA - DEMONSTRACIJA MOGUĆNOSTI - interakcija s publikom
 HUPED, Josip Jelić, Slavko Sambolec, Boris Buden
  Neka pravila nisu ništa više nego stare navike koje iz straha ne želimo promijeniti.
Neznanje je stil: bilo je u modi jučer, danas ga žele, a sutra će biti nešto za svakodnevnu upotrebu. Ili …?

MALA DVORANA - galerija paviljona 5

10:00 sati PRIMJENA FREKVENCIJSKE I KVANTNE BIOREZONANTNE TEHNOLOGIJE u unapređenju zdravlja, Aaron Hrvoje Pranjić i Siniša Kruška
11:00 sati ŽIVOT BEZ OGRANIČENJA - kako izaći iz začaranog kruga, Snježana Gottstein
13:00 sati TAJNE MANUALNE KINESKE MEDICINE - prevencija, liječenje, kozmetika i pomlađivanje
dr. Mingyong Wang, mr.sci. 
14:00 sati GLAS UNUTARNJEG ANĐELA - radionica, Boris Surić, Centar svijesti  
15:00 sati NATRIJEV ASKORBAT - snažan antioksidans u svakodnevnici, Tomislav Živko, Jasmin Mahmutagić, Bodyfarm 
16:00 sati HODANJE PO ŽERAVICI te tradicionalne hrvatske metode iscjeljivanja,  Neven Carin, iscjelitelj i majstor Rituala hodanja po žeravici
17:00 sati AUTENTIK KONCEPT za uzdizanje uma, duha i tijela nakon napornog rada, Goran Lacković i Bojan Šmic, Autentik  

PREZENTACIJE I NASTUPI - otvorena pozornica u paviljonu 5

10:30 sati MEDENI PARFEMI, Dejan Levačić
11:00 sati VRIJEME ZA MENE - crtanje Mandala, Emina Kovač, Udruga Dobro društvo
12:30 sati IGRAONICA ANĐEOSKIM KARTICAMA za male i velike, Željka Tokić i Dan Šercar
13:00 sati 4 ELEMENTA - Emocionalni odnosi, Davor Dženanović, Lux-Amini
14:00 sati ŽIVOT S PROSVJETLJENIM UČITELJEM Swami Vishwakanjalochanananda, Bhakti Marga Hrvatska

RADIONICE ZDRAVE HRANE I PRIRODNE KOZMETIKE - paviljon 5

11:00 sati PRIPRAVA AROMATIZIRANIH OCTEVA, Lada Piljac Kosović, Poljoprivredna škola Zagreb
12:00 sati IZRADA PRIRODNIH DETERDŽENATA, Mary Novosel, Mary's Sweets
13:00 sati IZRADA BEZGLUTEINSKOG KRUHA, Branimir Komesar, Arka Naša
14:00 sati GHEE MASLO, Berna Storjak, Arka Naša
15:00 sati IZRADA KROASANA S DRVENIM VALJKOM, Ranko Lipovšćak, Demetra
17:00 sati PRIPREMA HRANE BEZ KUHANJA ZA SPORTAŠE
-
i one koji to nisu • degustacija Tina Uglješić & Ecija Ojdanić & VerVita  

MEDITACIJA, ZVUČNE KUPKE, JOGA - dvorana Brijuni

10:00 sati Radionica pjevanja ORPHEUS - ŠKOLA ZA OTKRIVANJE GLASA, Baldo Mikulić
11:30 sati KLIK - zvučna radionica za djecu, Prema Vama
13:00 sati JAPA RADIONICA, Vedran Maračić
13:30 sati MANTRIČKI KRUG, Emina Kurtagić
15:00 sati AURA CLEANSING MEDITATION, Jadranka Pešt, dr. med.
17:00 sati Radionica DOP ISCJELJENJE - Dopusti • Otpusti • Prepusti
(opuštanje tijela uz specifičnu solfeggio glazbu, predavanje, DOP iscjeljenje, meditacija tišine)
Ivan Bavčević, Centar svijesti i Škola svjesnosti

KONFERENCIJSKI PROGRAM - kongresni centar - dvorana Cres

10:00 - 15:00 sati Certificirani seminar OSNOVE SU JOK TERAPIJE
Balkan Su Jok Therapy Center & Međunarodna Su Jok Asocijacija, Vera Đorđević i Marija Bralović