Program događanja
05.12.2019. (Četvrtak)

Kongresna dvorana

10.30 - 11.30 sati
Svečana sjednica: 10 godina Hrvatske poljoprivredne komore

12.00 - 12.45 sati
Svečano otvaranje Sajmova hrane i zdravog življenja i CroAgro

14.00 - 16.00 sati
Dodjela priznanja za najbolje hrvatske poljoprivrednike / Društvo agrarnih novinara Hrvatske

PREZENTACIJE I PREDAVANJA

OTVORENA POZORNICA PAV. 6

10.00 - 11.00 sati
Otvorenje edukativne izložbe hrvatskih autohtonih pasmina domaćih životinja i kratka predavanja sponzora izložbe i Dana stočarstva / Grad Zagreb, Žito grupa, Grupa Pivac, Agroproteinka, Sano, Alltech

13.00 - 13.15 sati
Otvorenje SirCrofesta / Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva, Savez malih sirara SirCro

13.15 - 13.30 sati
Izvješće s regionalnih i Nacionalnog ocjenjivanja sireva i drugih mliječnih proizvoda

13.30 - 14.15 sati
Dodjela diploma i priznanja s regionalnih i Nacionalnog ocjenjivanja sireva i drugih mliječnih proizvoda

16.00 - 18.00 sati
GASTRO SHOW s Vedranom Boškovićem - Jela po receptima iz kuharica Gospodarskog lista

MALA DVORANA PAV. 6

Predavanja / Organizator: Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva, Savez malih sirara RH "SirCro"

15.45 - 16.00 sati
Kako pripremiti i dopremiti mliječni proizvod na ocjenjivanje / prof.dr.sc. Samir Kalit

16.00 - 16.15 sati
Osvrt na nacionalno ocjenjivanje sireva i drugih mliječnih proizvoda / prof.dr.sc. Samir Kalit

16.15 - 16.30 sati
Predstavljanje projekta "Modifikacija procesa zrenja sira i razvoj proizvoda na bazi sirutke - SIRENA" / doc.dr.sc. Marijana Blažić

16.30 - 16.45 sati
Sirevi sa smanjenim udjelom soli / doc.dr.sc. Irena Barukčić

16.45 - 17.00 sati
Novosti iz Uprave za veterinarstvo i sigurnost hrane / Zrinka Dugonjić, dr.vet.med.

17.15 - 18.45 sati
Radionica: Sljubljivanje sira i piva
Organizator: Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

18.45 - 19.00 sati
Zaključci radionice

VELIKA DVORANA PAV. 6

13.30 - 15.30 sati
Konferencija: CROAGRO Akademija mladih poljoprivrednika "Lijepo je biti poljoprivrednik" / Gospodarski list i HUMP agro

15.30 - 17.00 sati
Predavanje: Biodinamična poljoprivreda - inovativna poljoprivredna proizvodnja s dodanom vrijednošću / mr.sc. Dijana Posavec, Centar dr. Rudolfa Steinera

17.00 - 19.00 sati
Radionica: Budi eko / Ana Marušić Lisac, Nadzorna stanica Biotechnicon

STRUČNI SKUPOVI I PREDAVANJA

DVORANA CRES/ Kongresni centar

9.00 - 13.00 sati
Tečaj SirCrofest / Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva
Predavači: prof.dr.sc. Samir Kalit, doc.dr.sc. Marijana Blažić

14.00 sati
Tečaj prakse u ekološkom uzgoju / Dario Padro

PAV. 11a

Dvorana 1
10.00 - 16.00 sati
Tečaj: Prerada i dorada voća - sva 4 dana / Ministarstvo poljoprivrede

Dvorana 2
16.00 - 17.00 sati
Stručno predavanje: Ruralni razvoj mjera 4 / predavač Simon Ferjuc

06.12.2019. (Petak)

PREZENTACIJE I PREDAVANJA

OTVORENA POZORNICA PAV. 6

13.00 - 15.00 sati
Prezentacija rezanja sireva i pravilnog slaganja sirarskih plata uz degustaciju austrijskih i hrvatskih sireva / Predavači: ing. Josef Stiendl, Sulejman Kubat, dipl.ing., prevoditeljica do.dr.sc. Irena Barukčić

15.00 - 17.00 sati
Radionica: Pjenušava vina od davnina / Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

17.00 - 18.00 sati
Degustacija torte / Podravka - kompanija sa srcem

MALA DVORANA PAV. 6

10.00 - 12.00 sati
Projekti razvoja poljoprivrede i sela Zagrebačke županije / Zagrebačka županija

13.30 - 14.30 sati
Predavanje: Biodinamična poljoprivreda / Amalka Vukelić, Centar dr. Rudolfa Steinera

16.00 - 18.00 sati
STRUČNI SKUP: HRANA I/ILI LIJEK / Udruga KrONOPLJA i razni proizvođači
Uvod: Predstavljanje novih i tržno prepoznatljivih proizvoda od konoplje

Program prirodnih proizvoda od konoplje i ostalih specijalnih biljaka kao hrana i/ili lijek/ili kozmetika
Predstavljanje: KrONOPLJA u Hrvatskoj 2012. - 2019. - "Sedam" godina iskustva i rezultata
POSLOVNI MODEL za razdoblje 2019. - 2020. - EKO POLJOPRIVREDE
/ Gordan Masnjak, predsjednik Udruge KrONOPLJA

Predavanje: POLJO-PODUZETNIK - sadašnjost i/ili budućnost?
Zdravo TLO - Zdrava VODA - Zdrava HRANA - Zdrav ČOVJEK. Vrijedi li?

Predavači: prof.dr.sc. Ivica Kisić, Agronomski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Zavod za opću proizvodnju bilja, Dragica Tresk Penezić, dipl.ing.agr., viša stručna savjetnica

Predavanje: KRUG-ovi ZA KONOPLJU?
Što je kozmetika? Što je hrana? Kako to određujemo? Kako to ispitujemo?

Predavači: dr.sc. Marinko Petrović, Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, mag.pharm. Jelena Holy, fitoaroma i dijeto-terapija, Gradska ljekarna Zagreb, izv.prof.dr.sc. Marko Vinceković, predstojnik Zavoda za kemiju, Agronomski fakultet

VELIKA DVORANA PAV. 6

10.00 - 16.30 sati
Konferencija: Desetljeće OPG-a i ciljevi održivog razvoja / Udruga OPG Hrvatske Život

STRUČNI SKUPOVI I PREDAVANJA

DVORANA CRES/ Kongresni centar

9.00 - 13.00 sati
Tečaj SirCrofest / Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

PAV. 11a

Dvorana 1
10.00 - 16.00 sati
Tečaj: Prerada i dorada voća / Ministarstvo poljoprivrede

16.00 - 18.00
Demonstracija: Priprema zimnice, pakiranje i deklariranje / Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

Dvorana 2
16.00 - 17.00 sati
Stručno predavanje: Ruralni razvoj mjera 6 / Predavač: Simon Ferjuc

PAV. 11c

5. STRUČNI SKUP O PROIZVODNJI POVRĆA - Hrvatsko povrće / Gospodarski list

10.30 sati
Svečano otvaranje i pozdravni govori
Dodjela priznanja i predstavljanje knjige "Proizvodnja lisnatog povrća"

11.10 sati
Sekcija: Nove tehnologije i novi proizvodi

11.10 - 11.20 sati
Noviteti u proizvodnji lisnatog povrća / Božidar Benko

11.20 - 11.30 sati
Inovativni proizvodi u prihrani povrća / Ivan Šušnjar

11.30 - 11.40 sati
Od stola do polja - put informacije od potrošača do proizvođača / Sergej Lugović

11.40 - 11.50 sati
Visoka tehnologija u proizvodnji povrća u zaštićenim prostorima / Tomislav Vinković

11.50 - 12.00 sati
Certifikacija proizvoda - potvrda sigurnosti i kvalitete / Ana Vidović

12.00 - 12.10 sati
Poljocentar - centar repromaterijala za povrće / Davor Maksić

12.10 - 12.20 sati
Vertikalni uzgoj povrća i egzote / Ivan Šulog

12.20 - 12.30 sati
Rasprava

12.30 - 13.00 sati
Stanka za odmor i osvježenje

13.00 sati
Sekcija: Povrće od berbe do police: dorada i pakiranje, prerada i trženje

13.00 - 13.10 sati
Kritične točke u proizvodnji povrća - od berbe do police / Nadica Dobričević

13.10 - 13.20 sati
Suvremeni sustavi za praćenje povrća od berbe do police / Stjepan Pliestić

13.20 - 13.40 sati
Praćenje novih trendova proizvodnje od berbe do distribucije uz postizanje najviše kvalitete proizvoda / Katarina Knežević

13.40 - 13.50 sati
Proizvodnja batata kao nutritivno vrijedne namirnice i sirovine za prehrambenu industriju / Mara Bogović

13.50 - 14.05 sati
Kako optimizirati postojeće skladište? / Bauke Schroeder

14.05 - 15.00 sati
Promjene izbora potrošača oblikuju tržište povrća - trendovi u proizvodnji povrća: izazovi i prilike / Doreen Sieber

15.00 - 16.00 sati
Okrugli stol: Revitalizacija proizvodnje povrća u RH / Moderator: Miroslav Kuskunović

07.12.2019. (Subota)

PREZENTACIJE I PREDAVANJA

OTVORENA POZORNICA PAV. 6

16.00 - 18.00 sati
GASTRO SHOW s najuzornijom seoskom ženom / Gospodarski list

STRUČNI SKUPOVI I PREDAVANJA

DVORANA CRES/ Kongresni centar

11.00 - 17.00 sati
4. simpozij: Apiterapija - očuvanje zdravlja pčelinjim proizvodima / Hrvatsko apiterapijsko društvo / dr.sc. Gordana Hegić, Hrvatsko apiterapijsko društvo

PAV. 11a

Dvorana 1
10.00 - 16.00 sati
Tečaj: Prerada i dorada voća / Ministarstvo poljoprivrede

Dvorana 2
11.00 - 13.00 sati
Agrivi - novi oblik poljoprivrede

13.00 - 15.00 sati
Nacionalno ocjenjivanje jabuka i proglašenje "hit" sorte jabuka s degustacijom jabučnog cidera "Buzdovan"

16.00 - 17.00 sati
Stručno predavanje: Ruralni razvoj mjera 9 / predavač Simon Ferjuc

PAV. 11c

5. STRUČNI SKUP O PROIZVODNJI POVRĆA - Hrvatsko povrće / Gospodarski list

10.30 sati
Sekcija: Zaštita povrća

10.30 - 10.40 sati
Učinkovitost sredstava za zaštitu bilja u proizvodnji povrća / Tanja Gotlin Čuljak

10.40 - 10.50 sati
Raspoloživost sredstava za zaštitu bilja u proizvodnji povrća / Zdravka Sever

10:50 - 11.00 sati
Izazovi i trendovi u modernoj zaštiti bilja / Irena Brajević

11.00 - 11.10 sati
Mogu li biološke mjere zaštite povrća biti alternativa za sintetičke pesticide na nivou Hrvatske i EU? / Danko Tolić

11.10 - 11.30 sati
Closer - povrćarima vraća kontrolu u suzbijanju najtvrdokornijih štetnika / Andrea Franjić Tubić i Igor Gomezelj

11.30 - 11.40 sati
Silmax - potpuno učinkovito subijanje insekata bez rezidua / Nataša Mužević

11.40 - 11.50 sati
Izazovi u suzbijanju tripsa na plodovitom povrću u zaštićenom prostoru / Ana-Marija Čajkulić

11.50 - 12.00 sati
Movento - vodeći insekticid u strategiji suzbijanja kupusnog štitastog moljca / Zrinka Vidaković

12.00 - 12.10 sati
Challenge - izazovi i rješenja u strategiji suzbijanja korova u lukovičastom i korjenastom povrću / Renata Dejanović

12.10 - 12.20 sati
Iskustvo upotrebe gljive Trichoderma harzianum u proizvodnji presadnica povrća / Arian Shala

12.20 - 12.30 sati
Rasprava

12.30 -13.00 sati
Vrijeme za odmor i osvježenje

13.00 - 13.10 sati
Mogućnosti prognoze i suzbijanja plamenjače salate / Milorad Šubić

13.10 - 13.20 sati
Sercadis plus - višenamjenski fungicid za plodove iz snova / Jadranka Aleksić

13.20 - 13.30 sati
Bakterijska tamna trulež žila na kupusu / Petra Pozder

13.30 - 13.40 sati
Zaštita povrća sredstvima za zaštitu bilja iz prodajnog programa tvrtke Danon / Zlatko Balentić

13.40 - 13.50 sati
Kontaminanti u voću i povrću / Tanja Marković

13.50 - 14.00 sati
Makabi kapsule - pametno rješenje u prihrani/ishrani i zaštiti povrća i voća / Marko Vinceković

14.00 - 14.10 sati
Sve veća štetnost virusa u domaćoj proizvodnji povrća / Adrijana Novak

14.10 - 15.30 sati
Okrugli stol: Budućnost zaštite povrća - prilagodba na nove izazove
(Uvodna izlaganja o aktualnoj zaštiti povrća od korova, štetnika i bolesti / Klara Barić, Tanja Gotlin Čuljak i Dario Ivić)
Moderatorica: prof.dr.sc. Jasminka Igrc Barčić

Zaključci i zatvaranje skupa

08.12.2019. (Nedjelja)

PREZENTACIJE I PREDAVANJA

OTVORENA POZORNICA PAV. 6

16.00 - 18.00 sati
GASTRO SHOW s Vedranom Boškovićem / Gospodarski list

STRUČNI SKUPOVI I PREDAVANJA

PAV. 11a

Dvorana 1
10.00 - 16.00 sati
Tečaj: Prerada i dorada voća / Ministarstvo poljoprivrede

Dvorana 2
16.00 - 17.00 sati
Stručno predavanje: Provedba projekata ruralnog razvoja / Predavač: Simon Ferjuc

PAV. 11c

10.30 - 10.50 sati
Demonstracija: Rezidba voćnjaka i vinograda uz pomoć električnih škara - Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

11.00 - 11.50 sati
Radionica: Precizna poljoprivreda
Predavanje: Primjena bespilotnih sustava u zaštiti trajnih nasada / Predavači: prof.dr.sc. Stjepan Sito (Agronomski fakultet Zagreb, Zavod za mehanizaciju poljoprivrede) i Kristijan Krznarić, dipl.ing.geod. (tvrtka GEO OMEGA d.o.o.)
Pilot projekt: Pametna poljoprivreda u Zagrebačkoj županiji-unapređenje vinogradarske proizvodnje na području Zagrebačke županije primjenom preciznog vinogradarstva / Predavači: Ivana Rendulić Jelušić, dipl.ing.agr. (Voditeljica Odsjeka za međunarodnu suradnju, Zagrebačka županija) i Tomislav Pokrajčić, mag.ing.el.techn.inf. (tvrtka Binaria d.o.o.)
Predavanje: Sustav strojnog vida (NDVI kamere) za selektivno prskanje / Predavači: tvrtka Leško i Novamina

12.00 - 13.00 sati
Okrugli stol: Investicije u poljoprivrednu mehanizaciju i nova Zajednička poljoprivredna politika

13.15 - 14.00 sati
Demonstracija: Sigurna primjena pesticida / Ministarstvo poljoprivrede, Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

PAV. 8

14.30 - 16.00 sati
Izbor i proglašenje: "Hrvatski traktor godine" / Društvo agrarnih novinara Hrvatske